Katastr nemovitostí

Katastr nemovitostí

Partnerství s ČÚZK

Díky naší smlouvě s Českým úřadem zeměměřického a katastrálního (ČÚZK) máme status oficiálních šiřitelů dat katastru nemovitostí. To nám umožňuje poskytovat našim klientům nejen veřejné, ale i neveřejné informace z katastru nemovitostí, čímž jim nabízíme komplexní přehled o nemovitostech.

Díky naší smlouvě s Českým úřadem zeměměřickým a katastrálním (ČÚZK) máme status oficiálních šiřitelů dat katastru nemovitostí. To nám umožňuje poskytovat našim klientům nejen veřejné, ale i neveřejné informace z katastru nemovitostí, čímž jim nabízíme komplexní přehled o nemovitostech.

Aktualizace dat

Na základě naší spolupráce s ČÚZK pravidelně každý měsíc aktualizujeme data katastru nemovitostí na našich mapových portálech. To zajišťuje, že naši uživatelé mají vždy přístup k nejnovějším a nejrelevantnějším informacím.

Tématické pohledy

Náš portál nabízí intuitivní tématické pohledy, které vytváříme na míru podle specifických potřeb vašeho úřadu. Tyto pohledy poskytují snadno srozumitelný přehled o klíčových aspektech katastru nemovitostí. Stačí jedno kliknutí a okamžitě zjistíte, kde se nacházejí obecní či státní pozemky, určíte jejich druh a získáte další podrobné informace.

Kombinace offline a online dat

V Mapotipu kombinujeme offline data uložená na našich vlastních serverech s přímým online propojením na ČÚZK. Díky tomuto spojení můžeme nabízet jak neveřejná data, tak i informace aktualizované každý den. Tím zajišťujeme, že naši klienti vždy získají nejaktuálnější a nejkomplexnější přehled.